سایت ما حاوی پایان نامه های زیادی است – می توانید جستجو کنید :

عنوان :

بخش بندی مشتریان بانک ملت شهر اراک وتعیین استراتژی های مدیریت ارتباط با مشتری در هر بخش

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

مطالب مشابه در سایت

SABZFILE.COM

موجود است

(ممکن است هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است)

چکیده :

یکی از ضروری ترین نیازهای موسسات – اعتباری و علی الخصوص بانک ها در دنیای امروز شناسایی دقیق مشتریان به ویژه مشتریان وفادار و سود آور و مدیریت ارتباط با این مشتریان برای رسیدن به سود آوری بالاتر است . یکی از روش های مورد استفاده برای رسیدن به این هدف ، تحلیل رفتاری مشتریان به لحاظ وفاداری و سود آوری با استفاده از تکنیک بخش بندی مشتریان می باشد یکی از پرکاربردترین مدل ها در فرایند بخش بندی مشتریان مدل RFM می باشد که به تازگی روش بهینه آن یعنی RFM   وزن دار بیشتر به کار می رود.

پژوهشی که پیش روی شماست از 5 فصل تشکیل شده است :

فصل اول مطالب کلی درباره مقدمات و ضرورت موضوع هم چنین مسئله تحقیقی و اهداف آن ارائه شده است .

فصل دوم که مبانی نظری پژوهش نامیده می شود مطالبی که در مرور ادبیات موضوع پژوهش صورت گرفته به تفصیل بیان شده است .

فصل سوم که روش شناسی پژوهش نام گذاری شده است به شرح کلی روش های به کار رفته برای رتبه بندی مشتریان روش خوشه بندی مورد استفاده و الگوریتم های مورد استفاده در پژوهش پرداخته می شود .

فصل چهاررم که تجزیه و تحلیل داده ها نام گذاری شده است داده های مشتریان بانک ملت شهر اراک با روش های مورد اشاره در فصل سوم تطبیق داده می شود و به تجزیه و تحلیل داده ها با متدولوژی  مورد استفاده در فصل سوم می پردازیم .

فصل پنجم به نتیجه گیری و جمع بندی خواهیم پرداخت . همین طور پیشنهاد های کاربردی برای بانک ملت شهر اراک به منظور مدیریت ارتباط با مشتریان داده خواهد شد و در ادامه استراتژی هایی که برای مدیریت ارتباط با مشتریان لازم است به بانک ملت پیشنهاد می شود .

تعداد صفحه :154

قیمت : شش هزار تومان

***

—-

پشتیبانی سایت :               [email protected]

در صورتی که مشکلی با پرداخت آنلاین دارید می توانید مبلغ مورد نظر برای هر فایل را کارت به کارت کرده و فایل درخواستی و اطلاعات واریز را به ایمیل ما ارسال کنید تا فایل را از طریق ایمیل دریافت کنید.

***  **** ***

دسته بندی : رشته مدیریت

دیدگاهتان را بنویسید